Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanlar ve satışını yaptığımız ürünler konusunda insanların yaşam kalitelerini artırmaya, kullandıkları mekanların iyileştirilmesine ve uzun soluklu doğru çözümler bulmaya odaklandık.
Şirketimiz müşteri portföyünü büyüttükçe, sorumlulukları da o nisbette artacaktır. Ortaya koyduğumuz sinerjinin daha geniş kapsamlı etkilerini düşünmek ve bu etkiler doğrultusunda hareket etmek temel misyonumuzdur.

Vizyonumuz

İşletmemizin yetenek ve güç kullanım kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak en temel vizyonumuzdur.

Coşkun İzolasyon olarak çalışanlarımızın bu hedefler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ile çalışacaklarına olan inancımız sonsuzdur.