Hizmet Politikası

Hizmet Politikası

Hizmet Politikası

Kuruluşumuzun temelinde bulunan değerlerimizin gerektirdiği nitelikte ve yeterlikte en ideal ve en iyi çözüm odaklı iş anlayışımız hizmet politikamızın başlıca kriteridir.

Gerek satışını yaptığımız ürünler gerekse izolasyon ve yalıtım hizmetlerimizde sağladığımız yüksek kalitenin sebebi müşteri memnuniyetine verdiğimiz büyük önemdir. Coşkun İzolasyon olarak sizlere en iyi hizmeti ve çözümleri sunabilmemiz için sürekli sektörle ilgili araştırmalar yapmakta ve yeni çözüm teknikleri geliştirmekteyiz. Bunlar ışığında oluşturduğumuz müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük kıvanç duyarız.

Kolay Ulaşılabilirlik

Müşterilerimiz, gerek internet sitemizi kullanarak gerekse sürekli açık olan telefon hatlarımızla talep, şikayet , öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde bize iletebilmektedir.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleperi doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir.

Sorumluluk

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı bir biçimde karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız gerekli durumlarda sorumlu kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.

Sürekli Gelişim

Müşterilerimizden ve sektörden gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendiriliyor ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılıyor.

Tüm Coşkun İzolasyon çalışanlarının bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ile çalışacaklarına olan inancımız sonsuzdur.