Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1984'ten beri inşaat ve izolasyon sektöründe edindiği tecrübeyi 2016 yılında şirketleşerek devam ettirmek isteyen Coşkun İzolasyon Tic.Ltd.Şti, Duayen Yapı İzolasyon ürünlerinin bayisi olarak İstanbul Ataşehir’de faaliyetini sürdürmektedir.

Hızla gelişen inşaat sektöründe Teknolojik gelişmeleri takip ederek, sektörünün öncü uygulama firmalarından biri olmayı hedeflemiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarar, alanında prestijli projelerin aranılan firması haline gelmiştir.

Su yalıtımında geleneksel uygulamaların dışında püskürtme esaslı Polyurea uygulaması, Isı yalıtımında, Sprey Poliüretan Köpük uyuglamaları yapmaktadır.

Uygulama Çeşitleri olarak Polyurea kaplama sistemleri, Anti korozyon polyurea kaplaması, Poliuretan sprey köpük uygulaması, Kapalı Spor Salon poliüretan zemin kaplaması, Tenis kort uygulaması, Epoksi zemin kaplama uygulaması , poliüretan zemin uygulaması,dekoratif zemin kaplamaları, 3D polyaspartic zemin kaplamaları ve dekoratif zemin kaplamaları başlıca uygulamalarımızdır.

Su İzolasyonu ( Temel ve perde izolasyonu, Teras yalıtımı, Havuz kaplamaları ve yalıtımı, tünel yalıtımı,) , Isı İzolasyonu ( Sprey Poliüretan Köpük ) ve Ses İzolasyonları (Akustik izolasyon ) alanında yenilikçi ve nitelikli teknik personeli ile İstanbul Ümraniye’de faaliyetini sürdürmektedir.

Yeni Nesil püskürtme esaslı elastomer kaplama ürünü olan Su izolasyon malzemesi Poliürera uygulaması, ,ısı izolasyonu için püskürtme esaslı Sprey poliüretan köpük uygulaması, Ses akustik izolasyonu için Türkiye’de tek püskürtme esaslı Akustik Poliüretan köpük uygulaması hizmetlerimizden bazılarıdır.